Zaznacz stronę

Żyjemy w czasach, gdy nie ma znaczenia, co masz tylko to, czego potrzebuje klient. Najszybciej rozwijające się firmy koncentrują się na tych obszarach kompetencji, które przynoszą klientom największą wartość dodaną. Wszystkie te działania, które nie są związane z główną przewagą konkurencyjną, realizowane są przez kontrahentów. Dziś praca jest masowo wykonywana przez roboty, jednak nie musisz inwestować w drogie maszyny i ich kosztowną obsługę. DBR77 zaspokoi twoje potrzeby, a zapłacisz tylko za wykonaną pracę.

NASZA DROGA

Wierzymy, że człowiek powinien wykonywać bardziej interesujące i inspirujące czynności niż prosta praca ręczna. Zespół DBR77.com pochodzi ze świata produkcji. Nasze doświadczenie dowodzi, że era robotów już się pojawiła. Jednak większość małych i średnich przedsiębiorstw nie jest gotowa na zmianę metody produkcji. Główne problemy to: brak środków na inwestycje, brak przekonania, wysokie koszty zatrudnienia specjalistów w dziedzinie robotyki i automatyki. Firmy nie chcą jeszcze ryzykować robotyzacji. Nie każdy jest przekonany, że jest to faza rozwoju tej metody produkcji. Dlatego postanowiliśmy zaoferować kompletną usługę polegającą na sprzedaży pracy rob tów zamiast na sprzedaży samych robotów. Wszystkie zagrożenia związane z wdrażaniem technologii robotów są podejmowane przez zespół dobrze wyszkolonych specjalistów i ich współpracowników.

JAK TO DZIAŁA

Robot DBR77 pracuje jako operator, ale zawsze jest gotowy do pracy. Żyjemy w czasach nowej rzeczywistości, w której pracownicy nie chcą już wykonywać prostych zadań. Zmienia się również podejście do pracy. Rezultat, który obserwujemy:

 • Ograniczone zaangażowanie w pracę,
 • Mniejsza lojalność i zwiększona rotacja w miejscu pracy,
 • Niższa jakość pracy.

Efektem zmian jest gwałtowny wzrost kosztów wykonywania prostych czynności ręcznych. Korzystanie z robota w miejscu pracy gwarantuje:

 • Stały i przewidywalny koszt pracy,
 • Gotowość do pracy 24/7,
 • Powtórzyć proces i brak kosztów niskiej jakości.

DBR77 bierze odpowiedzialność za zainicjowanie robota na stanowisku roboczym i jego pracy.

ZACZYNAJMY

Aby zwiększyć efektywność pracy i zmniejszyć jej koszt, nie potrzebujesz niczego więcej niż kontakt z DBR77.

Nasza praca jest wykonywana w następującej kolejności procesu

 1. Optymalizacja stacji roboczej (metodologia Lean),
 2. Pomiar wydajności pracy,
 3. Dostawa i montaż robota i narzędzi,
 4. Programowanie ruchów robota,
 5. Ciągły nadzór pracy urządzenia w trybie online,
 6. Serwis i naprawy,
 7. Jedna faktura oparta na wynikach pracy.

DLACZEGO ROBOTY?

Wiele branż na całym świecie boryka się z poważnymi brakami wykwalifikowanej siły roboczej. Rosnąca rotacja pracowników doprowadziła do spadku wydajności i jakości pracy, a rosnące zarobki przyspieszyły zwroty z inwestycji w automatyzację.

DLACZEGO DZIAŁA

Robota jest naszym produktem. Jesteśmy agencją pracy tymczasowej dla robotów. Nie chcemy być dla ciebie dostawcą robota, tylko robotem. Podobnie jak Spotify nie sprzedaje płyt CD, ale tylko muzykę, DBR77.com sprzedaje efekty pracy robota, zarządzając całym kosztem i ryzykiem związanym z pracą. Nasz unikalny model biznesowy pozwala skupić się na prowadzeniu firmy. Automatyzacja i najwyższa efektywność operacyjna procesów produkcyjnych pozostają naszym zadaniem.

 

Bądź z nami, kiedy zmieniamy świat!