Zaznacz stronę

Media społecznościowe są wszechobecne. W 2015 r. Digitaltrends poinformował, że Amerykanie sprawdzają media społecznościowe oszałamiająco 17 razy dziennie lub przynajmniej raz na godzinę. Poznaj trzy rzeczy, które często wywołują irytację u odbiorców:

Chwalenie się. Niezależnie od tego, czy chodzi o twoje dzieci, twój dobytek czy sukces. Istnieje sposób na rozmowę o wszystkich trzech bez przechwałek. Na przykład informuj ludzi o tym, co robią twoje dzieci, ale powstrzymuj się od ciągłego przypominania ludziom, jak są inteligentni / wyjątkowi / słodcy. Twoi przyjaciele będą zadowoleni z Twoich sukcesów i sukcesów Twoich dzieci jedynie, jeśli nie będziesz się przechwalał. To samo dotyczy mienia. Jeśli chcesz udostępnić zakup, który cię uszczęśliwia, zrób to. Ale nie twórz ciągłej narracji. Wtedy zamiast odbierać to jako informację, stanie się skutecznym „odpychaczem”.

Sarkazm. Istnieje sposób, aby wyrazić swoją opinię i nie zgodzić się z kimś lub na coś bez wyzywania, insynuacji i sarkazmu. Kiedy zaczniesz być wredny dla Ciebie może być to przyjemność, ale mimo wszystko nadal pozostanie oznaką niedojrzałości i braku prawdziwego wglądu.

Spamowanie. Czymkolwiek. Zdjęcia. Cytaty. Itd. Kiedy piszesz za dużo, nikt, kto patrzy na twoje posty, nie wie, co jest naprawdę ważne. Zbyt duża aktywność osłabia dobre rzeczy, które udostępniasz. A jeśli twój wygląd nie zmienił się w ciągu ostatniej godziny, kolejne autoportrety są prawdopodobnie bezcelowe. (Gdyby mit narcyza został zaktualizowany, zauważyłbyś, że nie wpatruje się w odbijający basen, ale w inteligentny aparat fotograficzny i stronę mediów społecznościowych).

Jesteśmy przytłoczeni ilością informacji i treści, które widzimy. Zapewnienie odpowiednio wysokiej jakości to najwyższe wyzwanie w mediach społecznościowych. Jeśli chcesz dodać do social mediów, informować, a nawet inspirować, możesz to zrobić bez przechwalania się, bycia przesadnie sarkastycznym lub przeciążania nadmierną ilością informacji czytelników.