Zaznacz stronę
 1. Zespoły powstają i upadają przez kulturę, przywództwo, relacje, postawę i wysiłek.
 2. Wspaniałe zespoły mają wspaniałą kulturę napędzaną świetnym przywództwem. Relacje mają duże znaczenie, a członkowie drużyny są ze sobą połączeni. Wspólna postawa i podejście do pracy jest bardzo pozytywne i wszyscy w zespole ciężko pracują, aby zrealizować swoją misję.
 3. Chodzi o pracę zespołową: czasami jesteś gwiazdą, a czasem jej pomagasz.
 4. Jeśli chcesz być naprawdę świetny, musisz ciężko pracować, aby być nie tylko dobrym kolegą z drużyny, ale też świetnym graczem. Twój zespół nie dba o to czy jesteś supergwiazdą. Dbają o to czy jesteś członkiem super zespołu.
 5. Trzy rzeczy, które kontrolujesz każdego dnia to twoje nastawienie, wysiłek i działania. Każdego dnia możesz skupić się na tym, aby być pozytywnym, na ciężkiej i lepszej pracy z innymi. Jeśli to zrobisz, wydarzą się wielkie rzeczy.
 6. Jedna osoba nie może stworzyć drużyny, ale jedna osoba może ją złamać. Upewnij się, że nie pozwolisz wampirom energetycznym sabotować twojego zespołu.
 7. Wspaniali członkowie zespołu ponoszą odpowiedzialność za wysokie standardy i doskonałość, jakiej oczekuje ich kultura.
 8. Zespół jest lepszy od talentu, ponieważ talent nie jest zespołem.
 9. Wielkie zespoły troszczą się bardziej: dbają bardziej o swój wysiłek, pracę i członków zespołu.
 10. My > ja

Jedność to różnica między świetnym zespołem a przeciętnym zespołem. Zespoły zjednoczone są ze sobą połączone i są sobie oddane. Są bezinteresowne, a nie egoistyczne.

 1. Ty i twój zespół codziennie stajecie przed rozwidleniem drogi. Możesz zadowolić się przeciętnością i wybrać ścieżkę przeciętności lub możesz wybrać drogę mniej podróżną i gonić tych największych.

To wybór, który podejmujesz każdego dnia. Jaką ścieżkę podejmie twój zespół?